Makia Beach Experience - Porto De Galinhas
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Γρήγορο check-in/ -out |
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο |
| Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Makia Beach Experience - Pôrto das Galinhas με 10 δωμάτια απέχει μόνο 550 μέτρα από τον Δρόμο Πρόσβασης προς την Παραλία Muro Alto και Camboa και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να χαλαρώσουν δίπλα στην πισίνα.
Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται σχεδόν 7 χλμ. από το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus και απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από πολιτιστικά αξιοθέατα, όπως Ateliê Gilberto Carcará.
Η παραθεριστική κατοικία επίσης έχει θέα στην πισίνα.
Οι επισκέπτες έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας, που σερβίρονται στο Beijupira Muro Alto, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cachaçaria e Pimentaria Tio Gilson2,8 χλμ.
- ΛιμάΝι Compensa1,9 χλμ.
- Praia do Cupe4,4 χλμ.
- Παραλία Cupe550 μ.
- Ateliê Gilberto Carcará4,1 χλμ.
- Mercadinho Santana3,6 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre47 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτιο με θυρίδες
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Εστιατόριο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Κέντρο γυμναστικής
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Παιδική χαρά
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Makia Beach Experience - Porto De Galinhas;
Οι τιμές σε η βίλα Makia Beach Experience - Porto De Galinhas κυμαίνονται από 51$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα Makia Beach Experience - Porto De Galinhas;
Η βίλα Makia Beach Experience - Porto De Galinhas δέχεται μόνο Visa, MasterCard και American Express. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η βίλα Makia Beach Experience - Porto De Galinhas;
Ναι, οι πελάτες της η βίλα Makia Beach Experience - Porto De Galinhas θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα.